top of page

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

JAKIE SĄ GODZINY ODBIORU POJAZDÓW?

Jesteśmy dostępni nawet 24h! Pisz mailowo lub sms o dowolnej porze dnia, jeśli odpiszemy, jesteśmy dostępni. Rozumiemy, że czasami pojazd jest potrzeby na ZARAZ, dlatego staramy się być elastyczni.

CZY SĄ JAKIEŚ DODATKOWE OPŁATY?

Nie ma niczego poza tym, co wskazane w umowie. Dostajesz od nas samochód zatankowany do pełna i oddajesz również zatankowany do pełna. Proste!

Z JAKIM WYPRZEDZENIEM TRZEBA ZAREZERWOWAĆ POJAZD?

Możesz pisać spontanicznie, możesz rezerwować szybciej. W przypadku samochodów do ślubu, czasami są wolne oczka na najbliższe weekend, a czasami rezerwacje są złożone rok do przodu. Także pisz śmiało, nawet jeśli potrzebujesz auto na dzisiaj.

CZY SĄ JAKIEŚ WYMAGANIA DOT. WYNAJMU?

Tak, minimalny wiek kierowcy w przypadku wynajmu dobowego wynosi 25 lat lub posiadanie prawa jazdy minimum 5 lat. Natomiast kaucja dla każdego pojazdu jest inna, podajemy wysokość kaucji przy opisie samochodów. 

CZY MOŻNA ZAKUPIĆ SAMOCHÓD W FORMIE PREZENTU?

Jak najbardziej! Zarówno na wynajem dobowy, jak i pojazd do ślubu. Na życzenie klienta, możliwe jest otrzymanie VOUCHERA imiennego.

W PRZYPADKU WYNAJMU NA TERMIN DŁUŻSZY NIŻ MIESIĄC, BĘDZIE DODATKOWY UPUST?

Tak, wyceniamy indywidualnie, także wszelkie szczegółowe informacje omawiamy już osobiście. Zapraszamy do działu KONTAKT.

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas, a ktoś z naszego zespołu z przyjemnością Ci pomoże!

Q&A: FAQ
bottom of page